Produkty InsERT

Produkty firmy InsERT są najchętniej wybieranymi programami przez małych i średnich przedsiębiorców. Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w tak, aby nie sprawiały trudności w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze.

Oprogramowanie dla firm tworzone przez InsERT jest cenione za:

  • intuicyjność i prostotę obsługi,
  • bogatą funkcjonalność,
  • wysoką niezawodność,
  • fachową opiekę przed i posprzedażną ze strony dystrybutorów
    i dyplomowanych serwisantów,
  • profesjonalne porady konsultantów w ramach ogólnej i specjalistycznej pomocy technicznej,
  • bieżące aktualizacje uwzględniające zmiany prawne i sugestie użytkowników,
  • wysoką jakość, a jednocześnie przystępną cenę.

inSolutions jako Partner Handlowy InsERT oraz Dyplomowany Serwisant InsERT specjalnie dla użytkowników systemu stworzył linię rozwiązań dla InsERT – inDodatki, które rozszerzają funkcjonalność programów w szczególności Subiekta GT.

 

LINIA NEXO

Programy firmy InsERT z linii nexo to owoc wieloletniego doświadczenia oraz możliwości jakie dają nowe technologie. Linia nexo charakteryzuje się przyjaznym i nowoczesnym interfejsem, elastycznością i szeroką funkcjonalnością dostosowaną do potrzeb przedsiębiorców. Jest to nowa generacja programów dla małych i średnich firm. Zapraszamy do zapoznania się z programami z tej linii: Subiekt nexo, Rachmistrz nexoRewizor nexo.

 

NAVIREO - ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA FIRMĄ

 

Proponujemy Państwu nowy produkt firmy Insert - zintegrowany system zarządzania Navireo. Oferujemy Państwu kompetentne doradztwo, sprzedaż i wdrożenie oprogramowania, jak również jego rozbudowę oraz tworzenie indywidualnych rozwiązań rozszerzających możliwości systemu Navireo.

Z powodzeniem przeprowadziliśmy pierwsze instalacje systemu w ramach programu wdrożeń pilotażowych Navireo.

Navireo to zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność firmy. System został stworzony z myślą o firmach średnich, ale może być z powodzeniem stosowany również przez małe i duże przedsiębiorstwa. Posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem - od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej.


  Navireo >