Produkty inSolutions

Firma inSolutions specjalizuje się w tworzeniu programów rozszerzających oraz uzupełniających funkcjonalność programów firmy InsERT (linia GT oraz Navireo) oraz Comarch. 

 

Spośród wielu obszarów naszej działalności pragniemy zwrócić Państwu szczególną uwagę na nasze autorskie rozwiązania wspierające rozwój firm.

 

Dla najpopularniejszych na polskim rynku programów przygotowaliśmy własną linie rozwiązań pod wspólną nazwą inDodatki. inDodatki to szereg programów, które rozszerzają posiadane w firmie oprogramowanie o nowe, potrzebne funkcje. Stosując nasze rozwiązania często można uzyskać funkcjonalność innych, zwykle droższych, systemów w aktualnie posiadanym oprogramowaniu.

 

Linia inDodatków jest nieustannie rozszerzana o nowe rozwiązania. inDodatki to przede wszystkim seria rozwiązań dla InsERT GT. Dodatki do InsERTa powstały w oparciu o zgłaszane potrzeby naszych klientów, któzy są użytkownikami Subiekta GT, Rewizora GT oraz innych. Ciągły rozwój naszych rozwiązań powoduje, że grono ich użytkowników cały czas się powiększa.

 

Dla klientów, którzy oparli swoją działalność na sprzedaży w sieci oferujemy zintegrowane sklepy internetowe i systemy transakcyjne B2B. W tym zakresie oferujemy gotowy system inKontrahent. inKontrahent sprawdza się świetnie nie tylko jako system B2B, ale też jako sklep detaliczny oraz moduł do integracji systemów sprzedaży z istniejącymi sklepami internetowymi.