inDodatki dla Subiekta GT

inDodatki: Analizy BI

inDodatki - Analizy BI to rozwiązanie Business Intelligence dla systemu Subiekt GT. Aplikacja pozwala na analizowanie oraz raportowanie online (OLAP). W wersji standardowej pracuje w technologii in-Memory, która pozwala na analizy w oparciu o dane rzeczywiste. Rozwiązanie nie wymaga żadnej dodatkowej infrastruktury (sprzętu oraz licencji SQL Server).

Pobierz demo

Demo jest przeznaczone dla testowego podmiotu Subiekt GT o NIP 1111111111. Uzyskaj czasowe demo na swój NIP - napisz na insolutions@insolutions.pl.

pobierz

Pobierz najnowszą wersję

Jeśli potrzebujesz starszej wersji dodatku, napisz do nas.

Wymagania
  • Subiekt GT – aktualna wersja
  • MS SQL 2012 i nowsze
  • .NET Framework 4.6
  • Microsoft Windows 8 i nowsze
Warunki licencyjne

Licencja przypisana do podmiotu, nie posiada ograniczeń stanowiskowych. Licencja na podmiot - 1199 PLN netto. Abonament na ulepszenia - 249 netto/rok.

Business Intelligence

inDodatki - Analizy BI to rozwiązanie Business Intelligence dla systemu InsERT GT oraz Navireo. Aplikacja pozwala na analizowanie oraz raportowanie online (OLAP). W wersji standardowej pracuje w technologii in-Memory, która pozwala na analizy w oparciu o dane rzeczywiste. Rozwiązanie nie wymaga żadnej dodatkowej infrastruktury (sprzętu oraz licencji SQL Server).

Obszary funkcjonalne

Analizy przedstawiane są w postaci tabeli przestawnej, wykresu lub tabeli przestawnej zintegrowanej z wykresem. W ramach aplikacji można tworzyć i zapisywać dowolne warianty (filtrowanie, sortowanie oraz układ raportu) do bazowych predefiniowanych raportów z poszczególnych obszarów funkcjonalnych. Aby umożliwić w pełni funkcjonalne analizy wbudowano też niedostępne w systemie InsERT GT słowniki: oddziałów (zbiór magazynów) oraz nadgrup towarowych (zbiór grup towarowych z Subiekta GT).

Analizy BI - zrzut ekranu

Dodatkowe analizy

Analizy BI pozwalają na m.in. następujące analizy niedostępne w Subiekcie GT:

  • sprzedaż zsumowanych grup towarowych w ujęciu miesięcznym z rozbiciem na sprzedawców,
  • sprzedaż według okresów i kontrahentów w jednym zestawieniu,
  • sprzedaż według okresów i grup towarów oraz towarów w jednym zestawieniu,
  • sprzedaż według okresów i przedstawiciela w jednym zestawieniu.
Analizy BI - zrzut ekranu
logo gazele
logo gazele