System zarządzania dopasowany do Twojego magazynu

Zarządzaj swoim magazynem

inWMS to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania magazynem, które pozwala na integrację z dowolnym systemem ERP (enova365, Comarch ERP XL, Navireo, Subiekt GT i inne).

Umożliwia łatwą kontrolę przyjęć, ruchu wewnątrz magazynu oraz wydań, poprzez stale nadzorowanie wszystkich procesów w czasie rzeczywistym. Wszystko z wykorzystaniem znakowania kodami kreskowymi lub tagami RFID.


Zapytaj o cenę

Optymalizuj procesy

Dzięki zaawansowanym algorytmom pracy, system inWMS optymalizuje zadania magazyniera, grupując zamówienia i określając optymalną ścieżkę kompletacji. W efektcie skraca się czas pracy, a zasoby ludzkie są optymalnie wykorzystane.

Umożliwia także analizę rotacji towarów, podgląd historii ruchów, partii czy lokalizacji magazynowych. Dostępność raportów dotyczących rzeczywistej wydajności pracy magazynierów pozwala na efektywne zarządzanie magazynem. Wdrożenie do pracy nowych użytkowników jest proste i szybkie.

Zainteresowany?

Zapisz się na prezentację

Zapisz się

Dlaczego warto?

Inwestycja w oprogramowanie do zarządzania magazynem przynosi natychmiastowe i wymierne korzyści. Umożliwia optymalizację procesów, zapewnia płynny przepływ towarów, pozwala na transfer wiedzy pracowników na temat magazynu do systemu - a co za tym idzie szybkie wdrażanie do pracy nowych osób i udostępnianie im informacji o lokalizacji i stanie wszystkich towarów w magazynie.

Jaki jest koszt?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem inWMS i zastanawiasz się z jakimi kosztami będzie wiązało się jego wdrożenie w Twojej firmie – zostaw swój numer telefonu!

Oddzwonimy i po rozmowie będziemy mogli przedstawić Ci indywidualną wycenę. Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie, co oznacza, że pomożemy Ci określić ile licencji systemu będziesz potrzebował oraz jaki sprzęt będzie Ci potrzebny. Przeszkolimy Twoich pracowników, odpowiemy na wszystkie pytania.


Pokaż pełną treść zgody

* pola wymagane

Strefy działania inWMS

WMS - przyjęcie na magazyn

Przyjęcie

W procesie przyjęcia system kontrolu­ je przyjmowanie ilości, informuje o ewentualnych niezgodnościach i w razie konieczności wymaga po­ nownego przeliczenia wybranych pozycji. Po zakoń­czonym przyjęciu do systemu ERP wraca informacja na temat ilości przyjętych towarów.WMS - magazynowanie towaru

Magazynowanie

System WMS dopasowuje się do sposobu pracy danego magazynu. Tworzenie lokali­zacji w magazynie jest wspomagane przez kreatory, co ułatwia wdrożenie. Rozmieszczenie produktów w magazynie może być wspierane przez automatyczne przydzielanie według wskazanych kryteriów, jak i na sztywno określone przez kierownika magazynu.WMS - produkcja

Produkcja

System pozwala na integrację z oprogramowaniem produkcyjnym. InWMS może przyjąć zlecenie wydania towaru na produkcję lub otrzymać zlecenie wprowadzenia w magazyn wyprodukowanego towaru.

WMS - inwentaryzacja

Inwentaryzacja

System inWMS wspiera różne rodzaje inwentaryzacji. Mogą one być podzielone na całościowe lub częściowe (ograniczone do wybranego obszaru). Dodatkowo udostępnia możliwość przypisania zadań związanych z inwentaryzacją dla wybranych magazynierów. Kontrola stanu może być także dokonywana wyrywkowo podczas normalnej pracy, co pozwala skrócić czas inwentaryzacji. Możliwe jest również porządkowanie magazynu poprzez przenoszenie towarów pomiędzy lokalizacjami i ich łączenie.WMS - wydanie

Wydanie

Sposób działania systemu może być skonfigurowany według indywidualnych wymagań. Możliwy jest wybór wielu strategii np. FIFO, LIFO. Wydania mogą być realizowane w oparciu o jednostki ładunkowe, jak i w odniesieniu do pojedynczych artykułów. Każda paczka może być oklejona kodem w celu jej jednoznacznej identyfikacji, co skraca procesy związane z reklamacjami oraz zwrotami.ZAUFALI NAM

Dowiedz się więcej


Pokaż pełną treść zgody
Pokaż pełną treść zgody

* pola wymagane

logo gazele
logo gazele