Zintegrowani z pasją

Od początku istnienia firmy założyliśmy, że wszystko co robimy ma cechować innowacyjność, kompleksowość i pasja. Od 2005 roku dbamy o to, by nasze produkty, usługi oraz strategia rozwoju opierały się o te trzy filary. Ich fundamentem są z kolei ludzie, którzy tworzą kompetentny, zgrany i wspierający się zespół.

Czym się zajmujemy

Tworzeniem. I to jest najbardziej fascynujące.

Najpierw udajemy się w mentalną podróż do przyszłości, podczas której odkrywamy jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki „szytym na miarę” innowacyjnym rozwiązaniom IT. Pokazujemy Ci tę perspektywę, wprowadzamy Cię w ten technologiczny świat nieograniczonych możliwości. Niejednokrotnie lądujemy wśród wielu porysowanych kartek i zapisanych tablic. Zwykle kończymy spotkania koszmarnie głodni, ale i podekscytowani tym, co przed nami.


Potem przychodzi czas na doprecyzowanie stworzonych wizji i przełożenie ich na konkretne specyfikacje i plany działań. Wszystko po to, żebyś wiedział, co wspólnie stworzymy. Dla nas jest to równie ważne jak dla Ciebie – dzięki temu kończąc projekt wszyscy będziemy zadowoleni i dumni z naszych osiągnięć. Nie zależy nam na samej realizacji projektów. Chcemy, aby coś zmieniły na lepsze w Twoim biznesie, i w naszym. I jak zawsze – chcemy by były innowacyjne, kompleksowe i zrealizowane z pasją.


Po zakończonym projekcie znamy się już bardzo dobrze. Teraz wspólnie możemy patrzeć jak stworzona niegdyś wizja nabrała kształtów i urzeczywistniła się. Warto było czekać na ten moment.


Co już stworzyliśmy?


  • Rozwiązania do sprzedaży mobilnej,
  • Systemy do zarządzania magazynami (również wysokiego składu),
  • Platformy sprzedaży internetowej (B2B i B2C) w tym realizacje typu multistore i marketplace,
  • Linię dodatków (rozszerzeń funkcjonalnych) do InsERT GT i InsERT nexo,
  • Oprogramowanie na systemy POS,
  • Aplikacje wspierające sprzedaż na Amazon,
  • Systemy BI (analizy business intelligence),
  • Kompleksowe rozwiązanie stworzone do obsługi sieci sprzedaży (np. piekarni, cukierni).

Zajmujemy się też rozbudową systemu ERP Navireo o rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów (dodatkowe moduły, funkcje, operacje itd.). Niejednokrotnie Navireo staje się sercem biznesu naszych klientów, z którym integrujemy nasze autorskie systemy, tworząc kompleksowe rozwiązanie typu omnichannel.

Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do nas!

Kariera w inSolutions

14 lat skutecznych rozwiązań

Czas strasznie szybko leci, zwłaszcza jak się ma pełne ręce roboty. Nigdy się nie nudzimy - te wykresy to potwierdzają. Mimo, że tyle już za nami, wcięż chcemy podnosić poprzeczkę, przekraczać granice i kreować przyszłość.

2006
2007
2009
2011
2012
2015
2016
2017

Omnichannel

Kompleksowa strategia biznesowa

Wszystko co tworzymy, budujemy w oparciu o model omnichannel. Wierzymy, że to jedyna droga do efektywnego i skutecznego prowadzenia biznesu. Zarządzanie z jednego miejsca i jedno serce, które rozprowadza kluczowe dane do każdej komórki Twojego przedsiębiorstwa. Każdy element tego systemu współgra ze sobą i tworzy jedną, unikalną całość osiągając cele biznesowe.
Działając w ten sposób zbudujesz przewagę konkurencyjną i umocnisz swoją pozycję na rynku. Nie można jej też skopiować, bo jest stworzona dla Ciebie i dostosowana do Twoich potrzeb.