Zintegrowani z pasją

Od początku istnienia firmy założyliśmy, że wszystko co robimy ma cechować innowacyjność, kompleksowość i pasja.

Od 2005 roku dbamy o to, by nasze produkty, usługi oraz strategia rozwoju opierały się o te trzy filary. Ich fundamentem są z kolei ludzie, którzy tworzą kompetentny, zgrany i wspierający się zespół.

Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do nas!

Kariera w inSolutions

Czym się zajmujemy

Tworzeniem. I to jest najbardziej fascynujące.

Najpierw udajemy się w mentalną podróż do przyszłości, podczas której odkrywamy jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki „szytym na miarę” innowacyjnym rozwiązaniom IT. Pokazujemy Ci tę perspektywę, wprowadzamy Cię w ten technologiczny świat nieograniczonych możliwości. Niejednokrotnie lądujemy wśród wielu porysowanych kartek i zapisanych tablic. Zwykle kończymy spotkania koszmarnie głodni, ale i podekscytowani tym, co przed nami.


Potem przychodzi czas na doprecyzowanie stworzonych wizji i przełożenie ich na konkretne specyfikacje i plany działań. Wszystko po to, żebyś wiedział, co wspólnie stworzymy. Dla nas jest to równie ważne jak dla Ciebie – dzięki temu kończąc projekt wszyscy będziemy zadowoleni i dumni z naszych osiągnięć. Nie zależy nam na samej realizacji projektów. Chcemy, aby coś zmieniły na lepsze w Twoim biznesie, i w naszym. I jak zawsze – chcemy by były innowacyjne, kompleksowe i zrealizowane z pasją.


Po zakończonym projekcie znamy się już bardzo dobrze. Teraz wspólnie możemy patrzeć jak stworzona niegdyś wizja nabrała kształtów i urzeczywistniła się. Warto było czekać na ten moment.

Co już stworzyliśmy?

działając na rynku juz od 2005 roku.

Działamy na rynku już od 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych w oparciu o model omnichannel dla systemów enova365, Navireo, Subiekt GT, COMARCH XL i innych.

Nasze zaangażowanie i osiągnięcia pozwoliły nam znaleźć się w gronie laureatów rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej – Deloitte Technology Fast 50.


Tworzymy

 • Rozwiązania do sprzedaży mobilnej,
 • Systemy do zarządzania magazynami (również wysokiego składu),
 • Platformy sprzedaży internetowej (B2B i B2C) w tym realizacje typu multistore i marketplace,
 • Linię dodatków (rozszerzeń funkcjonalnych) do InsERT GTInsERT nexo,
 • Oprogramowanie na systemy POS,
 • Aplikacje wspierające sprzedaż na Amazon,
 • Systemy BI (analizy business intelligence),
 • Kompleksowe rozwiązanie stworzone do obsługi sieci sprzedaży (np. piekarni, cukierni).

Zajmujemy się też rozbudową systemów ERP o rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów (dodatkowe moduły, funkcje, operacje itd.). Niejednokrotnie ERP staje się sercem biznesu naszych klientów, z którym integrujemy nasze autorskie systemy, tworząc kompleksowe rozwiązanie typu omnichannel.

Nasze wybrane wdrożenia

Nasze osiągnięcia

Dodatkowo jako firma doświadczona w produkcji, sprzedaży oraz wdrażaniu oprogramowania posiadamy:

 • status Punktu serwisowego InsERT
 • status Partnera InsERT
 • tytuł Microsoft Certified Partner
 • tytuł dystrybutora oprogramowania firmy COMARCH oferującym usługi doradcze, wdrożeniowe oraz rozwiązania zintegrowane z systemami COMARCH
 • tytuł Partnera Firmy Soneta (enova365) – dystrybucja, wdrożenia i budowa w pełni zintegrowanych z enova365 produktów (WMS, B2B/B2C).

Dołącz do nas