Zintegrowani z pasją

Od początku istnienia firmy założyliśmy, że wszystko co robimy ma cechować innowacyjność, kompleksowość i pasja.

Od 2005 roku dbamy o to, by nasze produkty, usługi oraz strategia rozwoju opierały się o te trzy filary. Ich fundamentem są z kolei ludzie, którzy tworzą kompetentny, zgrany i wspierający się zespół.

Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do nas!

Kariera w inSolutions

Czym się zajmujemy

Tworzeniem. I to jest najbardziej fascynujące.

Najpierw udajemy się w mentalną podróż do przyszłości, podczas której odkrywamy jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki „szytym na miarę” innowacyjnym rozwiązaniom IT. Pokazujemy Ci tę perspektywę, wprowadzamy Cię w ten technologiczny świat nieograniczonych możliwości. Niejednokrotnie lądujemy wśród wielu porysowanych kartek i zapisanych tablic. Zwykle kończymy spotkania koszmarnie głodni, ale i podekscytowani tym, co przed nami.


Potem przychodzi czas na doprecyzowanie stworzonych wizji i przełożenie ich na konkretne specyfikacje i plany działań. Wszystko po to, żebyś wiedział, co wspólnie stworzymy. Dla nas jest to równie ważne jak dla Ciebie – dzięki temu kończąc projekt wszyscy będziemy zadowoleni i dumni z naszych osiągnięć. Nie zależy nam na samej realizacji projektów. Chcemy, aby coś zmieniły na lepsze w Twoim biznesie, i w naszym. I jak zawsze – chcemy by były innowacyjne, kompleksowe i zrealizowane z pasją.


Po zakończonym projekcie znamy się już bardzo dobrze. Teraz wspólnie możemy patrzeć jak stworzona niegdyś wizja nabrała kształtów i urzeczywistniła się. Warto było czekać na ten moment.Co już stworzyliśmy?

Działamy na rynku już od 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych w oparciu o model omnichannel dla systemów enova365, Navireo, Subiekt GT, COMARCH XL i innych.


Nasze zaangażowanie i osiągnięcia pozwoliły nam znaleźć się w gronie laureatów rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej – Deloitte Technology Fast 50. Tworzymy: • Rozwiązania do sprzedaży mobilnej,
 • Systemy do zarządzania magazynami (również wysokiego składu),
 • Platformy sprzedaży internetowej (B2B i B2C) w tym realizacje typu multistore i marketplace,
 • Linię dodatków (rozszerzeń funkcjonalnych) do InsERT GTInsERT nexo,
 • Oprogramowanie na systemy POS,
 • Aplikacje wspierające sprzedaż na Amazon,
 • Systemy BI (analizy business intelligence),
 • Kompleksowe rozwiązanie stworzone do obsługi sieci sprzedaży (np. piekarni, cukierni).

 • Zajmujemy się też rozbudową systemów ERP o rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów (dodatkowe moduły, funkcje, operacje itd.). Niejednokrotnie ERP staje się sercem biznesu naszych klientów, z którym integrujemy nasze autorskie systemy, tworząc kompleksowe rozwiązanie typu omnichannel.

Nasze wybrane wdrożenia:

Logo klienta 8a Logo klienta Monnari

Logo klienta Office Support Logo klienta Kolba Logo klienta Corporate Image

Logo klienta Thermosilesia Logo klienta JBL Logo klienta 3W

Logo klienta Kłos Logo klienta Szmidt Logo klienta Charlie Food & Friends

Co oferujemy

Dodatkowo jako firma doświadczona w produkcji, sprzedaży oraz wdrażaniu oprogramowania posiadamy:

 • status Punktu serwisowego InsERT
 • status Partnera InsERT
 • tytuł Microsoft Certified Partner
 • tytuł dystrybutora oprogramowania firmy COMARCH oferującym usługi doradcze, wdrożeniowe oraz rozwiązania zintegrowane z systemami COMARCH
 • tytuł Partnera Firmy Soneta (enova365) – dystrybucja, wdrożenia i budowa w pełni zintegrowanych z enova365 produktów (WMS, B2B/B2C).

Szukasz

indywidualnego rozwiązania

Zapraszamy do kontaktu

15 lat skutecznych rozwiązań

Czas strasznie szybko leci, zwłaszcza jak się ma pełne ręce roboty. Nigdy się nie nudzimy - te wykresy to potwierdzają. Mimo, że tyle już za nami, wcięż chcemy podnosić poprzeczkę, przekraczać granice i kreować przyszłość.

Omnichannel

Kompleksowa strategia biznesowa

Wszystko co tworzymy, budujemy w oparciu o model omnichannel. Wierzymy, że to jedyna droga do efektywnego i skutecznego prowadzenia biznesu. Zarządzanie z jednego miejsca i jedno serce, które rozprowadza kluczowe dane do każdej komórki Twojego przedsiębiorstwa. Każdy element tego systemu współgra ze sobą i tworzy jedną, unikalną całość osiągając cele biznesowe.
Działając w ten sposób zbudujesz przewagę konkurencyjną i umocnisz swoją pozycję na rynku. Nie można jej też skopiować, bo jest stworzona dla Ciebie i dostosowana do Twoich potrzeb.