Zintegrowani z pasją

Sukces firmy budowany jest na podstawie kluczowych wartości, które wyznaczają ogólny kierunek jej działań. Połączenie innowacji z zaangażowaniem pozwala tworzyć rozwiązania dostosowane do dynamicznie zmieniającej się technologii.

Nasze ideały

Działamy na rynku od 2005 r. Już wtedy założyliśmy, że wszystko czego się podejmiemy będzie cechowała INNOWACYJNOŚĆ, KOMPLEKSOWOŚĆ i PASJA. Dbamy o to, by nasze produkty, usługi oraz strategia rozwoju opierały się na tych trzech filarach. Ich fundamentem są ludzie, którzy tworzą kompetentny, zgrany i wspierający się zespół.

Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do nas!

Kariera w inSolutions

Czym się zajmujemy?

inSolutions to firma specjalizująca się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych w oparciu o model omnichannel dla popularnych systemów ERP.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów wspomagania działalności oraz rozwoju przedsiębiorstw z wykorzystaniem systemów informatycznych. Na zamówienie tworzymy oprogramowanie ściśle dostosowane do potrzeb klientów.


Zajmujemy się też rozbudową systemów ERP o rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów oraz profesjonalnym doradztwem biznesowym.


Sprawdź nasze rozwiązania

Nasza historia

inSolutions powstało w 2005 r. Czas szybko leci, zwłaszcza gdy ma się ręce pełne roboty. Nie ma czasu na nudę, kiedy tak wiele planów do zrealizowania i pomysłów do wypróbowania. Mimo, że tyle już za nami, wciąż chcemy podnosić sobie poprzeczkę i przekraczając kolejne granice kreować przyszłość.

2006
2007
2009
2011
2012
2015
2016
2017
2018
2020

Zintegrowani

Nadal wkładamy w pracę całe swoje serce i dostarczamy najlepszej jakości informatyczne rozwiązania dla Twojego biznesu.

63

ROZWIĄZANIA

223

KLIENTÓW

140

WDROŻEŃ

Nasze produkty

Nasze wybrane wdrożenia

Dołącz do nas
logo gazele
logo gazele