Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

insolutions kontakt

ZADZWOŃ

+48 32 370 00 23
insolutions kontakt godziny pracy

PRACUJEMY W GODZ.

8:00-16:00

Skorzystaj z formularza

Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę inSolutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu odpowiedzi na wysłane przeze mnie zapytania i udzielenia mi informacji handlowych na temat produktów i usług firmy inSolutions.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę inSolutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.w celach marketingowych i przesyłanie materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
Wyrażam zgodę na profilowanie moich danych przez firmę inSolutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., dzięki czemu będę otrzymywać informacje i materiały lepiej dopasowane do moich potrzeb.
Wyrażam zgodę na pzesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez firmę inSolutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ulicy Bukowej 13. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, wysyłając zwrotny sms na numer 728 485 621 o treści „wycofuję zgodę na przesyłanie informacji handlowych w formie sms”.

inPomoc -

połącz się z nami zdalnie

ściągnij program