inDodatki dla Subiekta GT

Specjalizujemy się w tworzeniu programów rozszerzających oraz uzupełniających funkcjonalność programów firmy InsERT. Poznaj gamę naszych inDodatków, zobacz jak mogą wpierać Twoją pracę. Korzystaj z nowych możliwości w aktualnie posiadanym oprogramowaniu.

inDodatki: Analizy BI

inDodatki: Analizy BI

inDodatki - Analizy BI to rozwiązanie Business Intelligence dla systemu Subiekt GT. Aplikacja pozwala na analizowanie oraz raportowanie online (OLAP). W wersji standardowej pracuje w technologii in-Memory, która pozwala na analizy w oparciu o dane rzeczywiste. Rozwiązanie nie wymaga żadnej dodatkowej infrastruktury (sprzętu oraz licencji SQL Server).

Zobacz
inDodatki: Produkcja Start

inDodatki: Produkcja Start

Stworzony dla klientów poszukujących taniego i nieskomplikowanego narzędzia, które będzie stanowiło wsparcie w procesie produkcji w połączeniu z Subiektem GT.

Zobacz
inDodatki: Komunikacja z EDI zakupy

inDodatki: Komunikacja z EDI zakupy

inDodatki – Komunikacja z EDI (zakupy) to rozwiązanie do Subiekta GT umożliwiające zakupy poprzez systemy elektronicznej wymiany danych EDI (ECOD, EDInet oraz EBI) z większością sieci handlowych w Polsce takimi jak Real, Auchan, Leroy Merlin, Carrefour, Tesco itd.

Zobacz
inDodatki: Przesyłki kurierskie

inDodatki: Przesyłki kurierskie

inDodatki – Przesyłki kurierskie to rozwiązanie SaaS usprawniające proces wysyłki paczek do klientów w Państwa przedsiębiorstwie. Rozwiązanie pozwala na integrację Subiekta GT z systemami informatycznymi firm kurierskich.

Wersja DEMO

Skontaktuj się znami i sprawdź jak działa dodatek na Twoim Subiekcie.

Zobacz
logo gazele
logo gazele