inDodatki dla Subiekta GT

inDodatki: eMailer wezwania

Program inDodatki - Emailer wezwania to dodatek do Subiekta, który służy do prowadzenia działań z zakresu tzw. „miękkiej windykacji”.

Pobierz demo

Demo jest przeznaczone dla testowego podmiotu Subiekt GT o NIP 1111111111. Uzyskaj czasowe demo na swój NIP - napisz na insolutions@insolutions.pl.

Testuj inDodatki na kopii bazy danych.

pobierz

Pobierz najnowszą wersję

Jeśli potrzebujesz starszej wersji dodatku, napisz do nas.

Wymagania
  • Microsoft Windows 7 SP1
  • .NET Framework 4.0
  • MS SQL 2005 i nowsze
  • Subiekt GT – aktualna wersja
Warunki licencyjne

Licencja przypisana do podmiotu, nie posiada ograniczeń stanowiskowych. Licencja na podmiot - 899 PLN netto. Abonament na ulepszenia - 249 netto/rok.

Działania windykacyjne

Program inDodatki - Emailer wezwania to dodatek do Subiekta, który służy do prowadzenia działań z zakresu tzw. „miękkiej windykacji”. Za pośrednictwem wiadomości e-mail lub sms przesyłane są przypomnienia do kontrahentów o przeterminowanych płatnościach. W zależności od stopnia przeterminowania płatności możliwe jest określenie różnych treści wiadomości. eMailer – wezwania do zapłaty posiada również szeroki zakres filtrów, który pozwala na selekcję zaległości wg terminu płatności, miejscowości, grupy i cechy kontrahenta. Dodatek dla Subiekta GT zwiększa skuteczność działań windykacyjnych.

eMailer wezwania - zrzut ekranu
logo gazele
logo gazele