inDodatki dla Subiekta GT

inDodatki: Import kontrahentów

inDodatki -Import towarów i cenników. Rozwiązania dla InsERT.

Pobierz demo

Demo jest przeznaczone dla testowego podmiotu Subiekt GT o NIP 1111111111. Uzyskaj czasowe demo na swój NIP - napisz na insolutions@insolutions.pl.

Testuj inDodatki na kopii bazy danych.

pobierz

Pobierz najnowszą wersję

Jeśli potrzebujesz starszej wersji dodatku, napisz do nas.

Wymagania
  • Microsoft Windows 8 i nowsze
  • .NET Framework 4.6
  • MS SQL 2012 i nowsze
  • Subiekt GT – aktualna wersja
  • Sfera dla Subiekta GT
  • Microsoft Office 10 i nowsze
Warunki licencyjne

Licencja przypisana do podmiotu, nie posiada ograniczeń stanowiskowych. Licencja na podmiot - 699 PLN netto. Abonament na ulepszenia - 149 netto/rok.

Import danych o kontrahentach

Import kontrahentów - program umożliwiający import danych dotyczących kartoteki kontrahentów. Za pomocą inDodatki - Import kontrahentów można szybko dodać lub zaktualizować wartości kartoteki kontrahentów. Dodatek do InsERT GT pozwala na importowanie pól ogólnych jak: symbol, typ, nazwa, regon, nip, strona www, dane komunikatorów GG oraz Skype, adres e-mail i inne. Dodatkowo możliwy jest import cech oraz pól własnych. Dla danych kontrahenta program importuje również jego opiekuna. inDodatki: Import kontrahentów umożliwia import danych z plików o różnym formacie (Excel, CSV, DBF, inne).

Zabezpieczenie przed błędami

Import kontrahentów posiada wbudowany mechanizm wykrywania błędów w importowanych danych, co pozwala na zastosowanie wskazanego przez użytkownika działania w postaci zatrzymania, kontynuacji lub wyświetlenia błędu w procesie importu. Plik logu importu jest zapisywany we wskazanej przez użytkownika lokalizacji na dysku twardym.

Import kontrahentów - zrzut ekranu
logo gazele
logo gazele