inDodatki dla Subiekta GT

inDodatki: Komunikacja z EDI sprzedaż

inDodatki - Komunikacja z EDI (sprzedaż) to program dla Subiekta GT umożliwiający sprzedaż poprzez systemy elektronicznej wymiany danych (EDI) takimi jak ECOD, EDInet oraz EBI.

Pobierz demo

Demo jest przeznaczone dla testowego podmiotu Subiekt GT o NIP 1111111111. Uzyskaj czasowe demo na swój NIP - napisz na insolutions@insolutions.pl.

Testuj inDodatki na kopii bazy danych.

pobierz

Pobierz najnowszą wersję

Jeśli potrzebujesz starszej wersji dodatku, napisz do nas.

Wymagania
  • Microsoft Windows 8 i nowsze
  • .NET Framework 4.6
  • MS SQL 2012 i nowsze
  • Subiekt GT – aktualna wersja
  • Sfera dla Subiekta GT
Warunki licencyjne

Licencja przypisana do podmiotu, nie posiada ograniczeń stanowiskowych. Licencja na podmiot - 1299 PLN netto. Abonament na ulepszenia - 299 netto/rok.

Eksport faktur

Program pozwala na prowadzenie szybkiej i prostej sprzedaży poprzez import zamówień od klientów z platformy EDI oraz eksport faktur. Dodatek umożliwia współpracę z wieloma kontrahentami jednocześnie. Dzięki aplikacji można zaoszczędzić czas oraz koszty potrzebne na wysyłanie dokumentów pocztą lub faksem. Dodatkowo wyeliminowane są błędy powstające przy przepisywaniu danych z dokumentów papierowych do systemu komputerowego.

EDI w sieciach handlowych

Systemy EDI są wykorzystywane przez większość sieci handlowych obecnych na rynku polskim m. in. przez Real, Auchan, Carrefour, Tesco i Leroy Merlin.

Komunikacja z EDI (sprzedaż) - zrzut ekranu

Sposób działania

inDodatki - Komunikacja z EDI (sprzedaż) – sposób działania:

  • aplikacja konwertuje nadesłane zamówienia z formatu EDI do Subiekta GT,
  • po zrealizowaniu zamówienia wystawiana jest w Subiekcie GT faktura sprzedaży, którą można przesłać elektronicznie do odbiorcy,
  • jeżeli odbiorca wymaga również przesłania dokumentów awizo wysyłki, to są one tworzone na podstawie dokumentów WZ powiązanych z fakturą sprzedaży.
Komunikacja z EDI (sprzedaż) - zrzut ekranu
logo gazele
logo gazele