inDodatki dla Subiekta GT

inDodatki: Komunikacja z EDI zakupy

inDodatki – Komunikacja z EDI (zakupy) to rozwiązanie do Subiekta GT umożliwiające zakupy poprzez systemy elektronicznej wymiany danych EDI (ECOD, EDInet oraz EBI) z większością sieci handlowych w Polsce takimi jak Real, Auchan, Leroy Merlin, Carrefour, Tesco itd.

Pobierz demo

Demo jest przeznaczone dla testowego podmiotu Subiekt GT o NIP 1111111111. Uzyskaj czasowe demo na swój NIP - napisz na insolutions@insolutions.pl.

Testuj inDodatki na kopii bazy danych.

pobierz

Pobierz najnowszą wersję

Jeśli potrzebujesz starszej wersji dodatku, napisz do nas.

Wymagania
  • Microsoft Windows 8 i nowsze
  • .NET Framework 4.6
  • MS SQL 2012 i nowsze
  • Subiekt GT – aktualna wersja
  • Sfera dla Subiekta GT
Warunki licencyjne

Licencja przypisana do podmiotu, nie posiada ograniczeń stanowiskowych. Licencja na podmiot - 1299 PLN netto. Abonament na ulepszenia - 299 netto/rok.

Import faktur

Program pozwala na szybkie i proste zaimportowanie faktur zakupu, oraz export zamówień poprzez wysyłkę przez platformę EDI. Rozwiązanie to, pozwala na usprawnienie wymiany dokumentów w postaci elektronicznej oraz obniża koszty wprowadzania i wysyłki dokumentów w porównaniu do innych, tradycyjnych sposobów (takich jak faks czy wysyłka pocztą). Dodatek umożliwia współpracę z wieloma kontrahentami jednocześnie.

Komunikacja z EDI - zrzut ekranu

Sposób działania

inDodatki - Komunikacja z EDI (zakupy) – sposób działania:

  • W Subiekcie GT należy utworzyć dokument zamówienia do dostawcy, po czym przy pomocy aplikacji wysłać go do kontrahenta drogą elektroniczną.
  • Otrzymane systemem EDI faktury są importowane do Subiekta GT jako faktury zakupu.
Komunikacja z EDI- zrzut ekranu
logo gazele
logo gazele