15 lat istnienia firmy

15 lat istnienia firmy

1 marca 2020 obchodzimy 15 lat istnienia firmy. Od początku założyliśmy, że wszystko co robimy ma cechować innowacyjność, kompleksowość i pasja.

Od 2005 roku dbamy o to, by nasze produkty, usługi oraz strategia rozwoju opierały się o te trzy filary. Ich fundamentem są z kolei ludzie, którzy tworzą kompetentny, zgrany i wspierający się zespół.

Nasza siedziba mieściła się w Zabrzu, a głównym filarem naszej działalności było tworzenie dodatków do programów firmy InsERT (linia inDodatki), które poszerzają ich funkcjonalność, dając nowe możliwości użytkownikom. Obecnie mamy w ofercie ponad 30 dodatków do Subiekta GT. Od kilku lat tworzymy również dodatki do systemu Navireo.

Pierwsze systemy sprzedażowe B2B – a to od tego segmentu rozpoczęła się nasza przygoda ze sprzedażą online – powstawały już w 2006 roku. Obecna – czwarta – generacja systemu o globalnej nazwie inTradus, spójnej z pozostałymi głównymi liniami produktowymi, to budzące zaufanie nowoczesne narzędzie e-commerce, które z powodzeniem stosujemy już nie tylko w segmencie B2B, ale i B2C. inTradus, jako rozwiązanie z całej gamy produktów i usług omnichannel, oferowanych przez inSolutions, to nasza propozycja na sprostanie wyzwaniom, jakie niewątpliwie stawia przed przedsiębiorcami rynek, zmierzający w kierunku zintegrowanych rozwiązań.

Dodatkowo jako firma doświadczona w produkcji, sprzedaży oraz wdrażaniu oprogramowania posiadamy:

  • tytuł Microsoft Certified Partner,
  • tytuł Partnera Firmy Soneta (enova365) – dystrybucja, wdrożenia i budowa w pełni zintegrowanych z enova365 produktów (WMS, B2B/B2C),
  • tytuł dystrybutora oprogramowania firmy COMARCH oferującym usługi doradcze, wdrożeniowe oraz rozwiązania zintegrowane z systemami COMARCH,
  • status Punktu serwisowego InsERT,
  • status Partnera InsERT.

W 2014 roku przenieśliśmy się do Rudy Śląskiej . Obecnie tworzymy 40-osobowy zespół, który wspiera rozwój IT w ponad 1000 przedsiębiorstwach.

W ramach kompleksowej obsługi informatycznej współpracujemy z takimi firmami jak: JBL, Monnari, 8a, Kolba, Thermosilesia, 3W Dystrybucja Budowlana, Charlie Food&Friends, Piekarnia Szmidt, Piekarnia Kłos, Office Support, CB. Nasze zaangażowanie i osiągnięcia pozwoliły nam znaleźć się w gronie laureatów rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej - Deloitte Technology Fast 50.

Powrót do listy aktualności
logo gazele
logo gazele