Puchar drużynowego Mistrz Polski dla inSolutions!

Puchar drużynowego Mistrz Polski dla inSolutions! W dniach 11, 12 marca 2011 odbyły się w Szczyrku XII Mistrzostwa Informatyków w Narciarstwie Alpejskim, w których inSolutions zdobyło pierwsze miejsce w kategorii drużynowej - mieszanej!

Puchar drużynowego Mistrz Polski dla inSolutions!

W dniach 11, 12 marca 2011 odbyły się w Szczyrku XII Mistrzostwa Informatyków w Narciarstwie Alpejskim, w których inSolutions zdobyło pierwsze miejsce w kategorii drużynowej - mieszanej!

W tym roku w mistrzostwach wizęło udział 108 zawodników. Zawodnicy naszej firmy stanęli na najwyższym podium - pokonali między innymi MOTOROLĘ, Tromedia, Integris, Bonair. Jesteśmy bardzo dumni - nasi pracownicy pokazali, że inSolutions to ludzie z pasją odnoszący sukcesy nie tylko na polu zawodowym. Puchar drużynowy stanął na honorowym miejscu w siedzibie firmy. Zawodnicy inSolutions uzyskali również świetne wyniki jeśli chodzi o osiągnięcia indywidualne.

 

Zobacz film z Mistrzostw Informatyków w Narciarstwie Alpejskim

Źródło:www.mpi.pti.org.pl

 

8.03.2011

inSolutions jest partnerem Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się  8 marca 2011 roku na Politechnice Śląskiej! Poznaj nas i ubiegaj się o staż/praktykę! Firma inSolutions organizuje płatne staże i praktyki zarówno w okresie wakacyjnym jak i w trakcie roku akademickiego. Wspomagamy realizację prac dyplomowych.

Więcej informacji o płatnych stażach i praktykach na www.insolutions.pl/studenci.php

Powrót do listy aktualności
logo gazele
logo gazele