Spotkajmy się na Targach eHandlu w Warszawie

Spotkajmy się na Targach eHandlu w Warszawie

Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu dla sprzedających online w Europie Centralnej, które odbędzie się 7 listopada 2018.

Targi eHandlu to ważne wydarzenie w branży, w którym chętnie bierzemy udział jako wystawcy. Od początku naszej działalności tworzymy zintegrowane platformy e-commerce i obecnie jest to jeden z kluczowych filarów naszego biznesu. Na targach zaprezentujemy 2 linie systemu inTradus - Standard B2B oraz Premium.

Zapraszamy na nasze stanowisko D 3.4. Będzie to okazja do spotkania i obejrzenia naszych najnowszych realizacji. Chętnie porozmawiamy również o tym, jak możemy usprawnić pracę i wesprzeć sprzedaż internetową w Państwa firmie.

Większość naszych wdrożeń to platformy Premium, przygotowane na indywidualne zamówienie klientów i przygotowane pod specyficzne potrzeby konkretnej firmy oraz branży, w jakiej działa.

W 2017 roku miała miejsce premiera linii inTradus Standard B2B. To platforma zintegrowana z Subiektem GT oraz Navireo firmy InsERT,. Pozwala na szybkie uruchomienie nowego kanału sprzedaży.

Dowiedz się więcej o naszych platformach e-commerce - inTradus

Powrót do listy aktualności
logo gazele
logo gazele