Sweet Targi

W weekend 12-14 marca serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 87) na targach cukierniczych, piekarniczych i lodziarskich –Sweet Targi, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 SWEET TARGI 2016

W weekend 12-14 marca serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 87) na targach cukierniczych, piekarniczych i lodziarskich – Sweet Targi, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

 

Zachęcamy do zarejestrowania się jako zwiedzający – rejestracja jest możliwa do 11 marca.

W trakcie targów zaprezentujemy nasze autorskie oprogramowanie - inPiekarnia. To kompleksowe rozwiązanie stanowi odpowiedź na wysokie wymagania stawiane rozwiązaniom informatycznym dla branży piekarsko-cukierniczej. inPiekarnia pomoże zwiększyć rentowność oraz pozwala na centralne zarządzanie procesami logistycznymi, produkcyjnymi i sprzedażowymi dostarczając bieżących informacji o ich stanie.

Więcej o inPiekarni przeczytasz tu.

Podczas targów poza prezentacjami firm, które oferują swoje produkty i usługi odbędą się  również: 

  • II Mistrzostwa Śląska Cukierników, 
  • Mistrzostwa Polski Barista 2016, 
  • Turniej Cupcakeów, 
  • szkolenia, 
  • pokazy najlepszych kreatorów smaku i dekoracji, 
  • Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy dla Szkół „Zdrowo – Smacznie – Artystycznie”, 

a targi odwiedzą wspaniali goście: Bożena Sikoń, Jarosław Nowakowski, Marcin Paździor, Adam Jop, Marcin Zych, Łukasz Anioł, Patryk Szczepański, Paweł Górny. To wiele powodów, dla których warto zapisać to wydarzenie w kalendarzu!

 

Powrót do listy aktualności
logo gazele
logo gazele