Szybka i prosta inwentaryzacja

Szybka i prosta inwentaryzacja

Prezentujemy 4 sposoby na szybką i prostą inwentaryzację w Subiekcie GT/Navireo, przy wykorzystaniu modułu Magazyn aplikacji inMobilus.

Inwentaryzacja to proces, który często zabiera sporo czasu, a w jego przeprowadzenie zaangażowanych jest wielu pracowników. Wykonywanie spisu na papierze, przepisywanie danych z kilku miejsc do systemu magazynowego, brak zorganizowania pracy - to czynniki, które sprawiają, że remanent staje się wyjątkowo uciążliwy.

Co możesz zrobić, aby usprawnić wykonanie inwentaryzacji?

  • Bardzo pomocne jest wykorzystanie urządzeń takich jak smartfony, czytniki kodów, skanery czy kolektory danych, by szybko wprowadzać dane o towarach do systemu Subiekt GT/Navireo.
  • Zaangażuj w proces wiele osób. Podziel pomieszczenia/magazyn na sekcje i przypisz pracowników do poszczególnych miejsc dokonania spisu. Innym sposobem może być przydzielenie każdemu pracownikowi konkretnych grup towarowych, za spis których będzie odpowiadał.

Dzięki tym zabiegom wyeliminujesz dokumentację papierową, unikniesz chaosu i ryzyko popełnienia błędu. Dodatkowo znacząco skrócisz czas przeprowadzenia inwentaryzacji.

Poza wygodną inwentaryzacją, moduł Magazyn pozwoli Ci również na wystawianie dokumentów PZ, WZ, RW, PW oraz MM, z poziomu urządzenia mobilnego .

Zobacz, jak możesz wykonać inwentaryzację szybko i sprawnie, przy wykorzystaniu różnych urządzeń oraz aplikacji inMobilus z modułem Magazyn.Na filmie korzystamy ze sprzętu:

  • Czytnik CS3070
  • Kolektor M3 SM10
  • Tablet z Gunem MT-4008A-R

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy na Twoim sprzęcie można uruchomić aplikację inMobilus - wyślij do nas zapytanie. Doradzimy Ci również, jeśli jeszcze nie masz sprzętu, ale planujesz go zakupić.

Powrót do listy aktualności
logo gazele
logo gazele