Zapraszamy na <br/>Targi eHandlu

Zapraszamy na
Targi eHandlu

Zapraszamy na Targi eHandlu - najważniejsze wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej, które odbędzie się 22 października w Warszawie. Będziemy Państwa gościć na naszym stanowisku numer B3.4.

Targi to wspaniała okazja by spotkać się, porozmawiać i zobaczyć naszą autorską platformę sprzedaży - inTradus. Jest to nowoczesna i dedykowana platforma działającą w modelu B2B, B2C, Multistore oraz Marketplace. Rozwiązanie to wybierają firmy, dla których kluczowa jest integracja z systemem ERP. Chcą współpracować z firmą IT, która weźmie pełną odpowiedzialność za dostarczone narzędzie, utrzymanie platformy na serwerze, spójność danych oraz rozwój wraz ze zmieniającymi się wymaganiami oraz warunkami rynkowymi. Budują swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o innowacyjne rozwiązania, tworzone z myślą o ich indywidualnej specyfice pracy oraz branży, w której działają.

inTradus posiada również linię platform B2B, dostępnych w usłudze SaaS. Dzięki nim możliwe jest szybkie rozpoczęcie sprzedaży online dla klientów biznesowych, z uwzględnieniem ich indywidualnej polityki cenowej. Dowiedz się więcej na stronie b2bnastart.pl

Targi eHandlu to również wiele ciekawych prelekcji, które warto wysłuchać oraz okazja do networkingu. Zachęcamy do udziału. Uzupełnij formularz bezpłatnej rejestracji i spotkaj się nami w Warszawie!

Powrót do listy aktualności
logo gazele
logo gazele