Nowoczesny system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Navireo szyte na miarę

System ERP – Navireo może być dostosowany do specyficznych potrzeb klienta lub branży. Otwartość i konfigurowalność systemu Navireo umożliwia na stworzenie indywidualnego i „szytego na miarę” systemu informatycznego, które wesprze działalność przedsiębiorstwa.


Dzięki Sferze Navireo, specjalnemu interfejsowi programistycznemu, możliwa jest rozbudowa systemu ERP oraz jego integracja z innymi systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami elektronicznymi wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie.


Navireo umożliwia tworzenie własnych dedykowanych, rozwiązań wchodzących w interakcje z użytkownikiem poprzez reagowanie na wykonywane przez niego operacje - tzw. zdarzenia systemu, czyli pewne punkty kontrolne (np. zapis dokumentu, utworzenie nowego dokumentu itp.). W momencie, gdy w Navireo uruchamiany jest dany punkt, programista może podłączyć własne rozwiązania funkcjonalne. Możliwe jest np. tworzenie procedur postępowania pracowników (aplikacja prowadzi pracownika w systemie zgodnie z ustalonymi na etapie wdrożenia założeniami).


Firma inSolutions specjalizuje się tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dostosowanych do systemu ERP Navireo. Duża liczba wdrożeń systemu Navireo, wszechstronna wiedza biznesowa oraz informatyczna, a także zdobyte doświadczenie serwisowe zdecydowało, że inSolutions wyspecjalizowało się w dedykowanych rozwiązaniach dla systemu ERP Navireo.


Szeroki wachlarz naszych klientów sprawiło, że w swojej ofercie posiadamy rozwiązania dodatkowe wspomagające logistykę, windykację, działalność serwisową oraz produkcyjną, obieg dokumentów, ewidencję majątku. Najbardziej uznanymi wśród użytkowników Navireo są rozwiązania z linii inDodatki oraz inKontrahent.


Specjalnie dla użytkowników Navireo stworzony został system handlu elektronicznego inKontrahent, który może pracować zarówno jako platforma B2B bądź sklep internetowy.

logo gazele
logo gazele