Nowoczesny system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Sprawdź czy Navireo to system dla Ciebie

Navireo sprawdza się w przedsiębiorstwach o różnych formach organizacyjno-prawnych. Wśród aktualnych użytkowników są zarówno spółki akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością, jawne i inne. Navireo wdrożone jest w wielu firmach handlowych, handlowo-usługowych, ale używają go również przedsiębiorstwa o profilu produkcyjnym. Na Navireo swoją działalność opierają sieci handlowe o bardzo różnym asortymencie oraz specyfice funkcjonowania. Użytkownicy systemu ERP Navireo to bardzo często przedsiębiorstwa posiadające wiele oddalonych geograficznie lokalizacji pracujących na jednej bazie danych, ale również firmy posiadające tylko jedno miejsce prowadzenia działalności biznesowej.

System zarządzania Navireo z powodzeniem mogą wykorzystywać:

  • firmy prowadzące sprzedaż detaliczną i hurtową;
  • sieci handlowe;
  • firmy prowadzące działalność usługową;
  • hurtownie posiadające własną sieć detaliczną;
  • firmy zajmujące się handlem międzynarodowym;
  • firmy prowadzące sprzedaż internetową, również za granicą
  • firmy prowadzące sprzedaż mobilną (vanselling, preselling),
  • i wiele innych...

NAVIREO - NAJLEPSZY PRODUKT DLA BIZNESU 2010

System Navireo uzyskał pozytywną opinię o innowacyjności produktu. Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu szczególnie doceniła zastosowanie nowoczesnych technologii, otwartość i konfigurowalność systemu oraz szeroki wachlarz jego możliwości funkcjonalnych – w tym przede wszystkim wszechstronne wsparcie procesów sprzedaży. Wyróżniony został fakt, iż system daje użytkownikom narzędzia do prowadzenia działalności handlowej zarówno na bazie sklepu internetowego, jak i na najbardziej popularnych serwisach aukcyjnych.

System ERP Navireo został wielokrotnie nagrodzony oraz wyróżniony w rankingach systemów informatycznych dla firm.

InsERT ponownie został nagrodzony za system Navireo w rankingu Najlepsze Produkty dla Biznesu. Zestawienie przygotowane jak co roku przez Gazetę Finansową prezentuje firmy, które "wyróżniają się kompleksową ofertą dla biznesu, indywidualnym podejściem do klienta i wprowadzają do swojej działalności innowacyjne rozwiązania", a ponadto odznaczają się "profesjonalizmem, wysoką jakością usług oraz rzetelnością".

logo gazele
logo gazele