Nowoczesna aplikacja mobilna dla handlowców

inMobilus to intuicyjny system wsparcia przedstawicieli handlowych klasy SFA/FFA z interfejsem użytkownika dostosowującym się do rodzaju urządzenia (smartfon lub tablet) z systemem Android lub iOS.

inMobilus to intuicyjny system wsparcia przedstawicieli handlowych klasy SFA/FFA z interfejsem użytkownika dostosowującym się do rodzaju urządzenia (smartfon lub tablet). Aplikacja mobilna może pracować pod kontrolą systemu Android lub iOS. W zależności od typu pracy handlowca aplikacja może działać w trybie preselling (zamawianie) oraz vanselling (sprzedaż).Sprawdź cenę

aplikacji inMobilus

Zobacz cennik

O aplikacji

inMobilus składa się z dwóch podstawowych elementów:


  • Aplikacji serwisowej – która pozwala na zarządzanie urządzeniami oraz konfigurację całego systemu, w szczególności dwustronną synchronizację danych. Umożliwia również zarządzanie użytkownikami oraz uprawnieniami nadawanymi przedstawicielom handowym.

  • Aplikacji mobilnej – składa się z czterech odrębnych modułów, które mogą działać niezależnie od siebie lub wzajemnie się uzupełniać. Zarządzanie nimi odbywa się za pośrednictwem aplikacji serwisowej.

Sprawdź funkcje aplikacji

Dowiedz się więcej


Pokaż pełną treść zgody
Pokaż pełną treść zgody

* pola wymagane

logo gazele
logo gazele